Flota

 

Oferujemy

  • kilkanaście busów o różnych parametrach, gabarytach i pojemności świetnie nadających się trasy krótkie, dalsze jak i międzynarodowe,
  • kilka autokarów przystosowanych do przewozu osób krajowego jak i międzynarodowego na dowolnych dystansach,
  • wszystkie nasze pojazdy są zadbane, regularnie serwisowane, doposażone, zawsze z aktualnymi przeglądami. Z nami masz gwarancję bezpiecznego i bezproblemowego przejazdu,
  • do dyspozycji oddajemy profesjonalną kadrę kierowców,
  • wycieczki w miejsca sprawdzone i cieszące się największym zadowoleniem naszych klientów,
  • mamy kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie wycieczkowym nie tylko w Polsce, ale i całej Europie na wyjazdach wielodniowych, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Komfortowe autokary

Posiadamy własny tabor autokarów, dzięki temu nie musimy polegać na wynajmowaniu pojazdów od innych firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nie tylko niezawodną i bezpieczną podróż, ale także gwarancje jakości gdyż posiadamy pełną kontrolę nad naszymi usługami transportowymi.

Nasze pojazdy są nowoczesne, oraz dostosowane do każdego rodzaju wycieczki, zarówno tej lokalnej, jak i do wyjazdów dłuższych, międzynarodowych. Posiadamy również własny warsztat, wraz z ekipą wykralifikowanych mechaników, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom bezawaryjności i wyjątkowy poziom bezpieczeństwa podczas każdej wyprawy. 

W naszym biurze podróży dbamy o naszych klientów i ich doświadczenia. Posiadanie własnego taboru autokarów pozwala nam na zapewnienie im najlepszej jakości usług i pełnej kontroli nad każdym aspektem ich podróży. Jeśli szukasz biura podróży, które zapewni ci bezpieczną i komfortową podróż, to nasze biuro jest dla Ciebie!

[Już za kilka dni będzie tu dostępna prezentacja całej naszej floty]

 
 

Busy dla mniejszych grup

Nasze biuro podróży posiada własną flotę busów, co daje nam nieograniczone możliwości w zapewnieniu najlepszej jakości usług transportowych. Nie musimy już dostosowywać się do dostępności pojazdów udostępnianych przez firmy zewnętrzne, co oznacza, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną kontrolę i elastyczność w każdej sytuacji. 

Busy są w bogato wyposażone i regularnie serwisowane, dzięki czemu możemy zapewnić naszym pasażerom nie tylko bezpieczeństwo, ale również wyjątkowy komfort podczas każdej podróży. Niezależnie od tego, czy planujesz krótką wycieczkę lokalną, czy też międzynarodowy wyjazd, wśród kilkunastu naszych pojazdów znajdziemy dla Ciebie taki, który idealnie wpiszę się w Państwa potrzeby. 

[Już za kilka dni będzie tu dostępna prezentacja całej naszej floty]

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Niektóre dane i informacje mogą być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

Informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 
Design & programming: CGTank