Morawski Kras-Ołomuniec

Wycieczka w skrócie:

CENA 160 zł / osobę
TERMINY
  • 24.06.2023 wolnych miejsc: 42
 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:

Program wycieczki

Wyjazd w godzinach rannych. Lipowa Centrum: 4:45, Żywiec Tesco 5:00, Bielsko Biała 5:20

Przyjazd do Blanska w Morawskim Krasie. Morawski Kras to największy i najpiękniejszy obszar krasowy w środkowej Europie. Na całym jego terenie znajduje się ok 1100 jaskiń, z których 4 udostępnione są dla zwiedzających.

– Spacer do Przepaści Macocha (Górny Mostek). Przepaść Macochy, to największy lej krasowy w Republice Czeskiej o głębokości niemal 140 m. Podziwiać go można z dwóch dostępnych mostków. Lej powstał przez zawalenie się jednej z jaskiń. Na dnie znajdują się 2 niewielkie jeziorka o głębokości 30 i 13 m. 

- Zjazd kolejką linową pod Jaskinię Punkvy jednej z największych atrakcji regionu, gdzie część trasy pokonuje się łodziami. Podczas zwiedzania zobaczyć tu można olbrzymie stalaktyty, podziemne jeziorka oraz salę Masaryka – jej szata naciekowa została uznana za najpiękniejszą na Morawskim Krasie.

Dodatkową atrakcją jest pokonywanie części trasy łodziami. 

- Przejazd do Ołomuńca, krótki spacer po mieście, m.in: Kościół św. Maurycego – taras widokowy na wieży kościelnej, Kolumna św. Trójcy, Rynek wraz z Ratuszem, Kościół św. Michała, barokowe fontanny ołomunieckie.

- Czas wolny.

- Powrót w godzinach wieczornych.

 

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, kondycji uczestników, imprez okolicznościowych oraz godzin otwarcia poszczególnych obiektów.

Wycieczka może zostać odwołana w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników.

Opis wycieczki

Cena: 160 zł od osoby

Cena zawiera

Przejazd autokarem, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, opłaty drogowe, podatek.

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera biletów wstępu: 

Jaskinia Punkvy: N: 320 CZK, U: 270 CZK (emeryci 65+, studenci do 26 lat), U: 160 CZK (dzieci do 15 roku życia).

Lanovka (kolejka linowa): N: 150 CZK, U: 100 CZK

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-13.00
Nd: nieczynne

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Strona w trakcie budowy

Niektóre dane i informacje mogą wciąż być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

 
Design & programming: CGTank