Na Krokusy z TBWycieczki

Wycieczka w skrócie:

Wiosną w Dolinie Chochołowskiej zakwitają krokusy. Jej stoki zmieniają się w fioletowe dywany tworząc jeden z najpiękniejszych widoków w naszych Tatrach.

CENA 115 zł / osobę
TERMINY
  • 16.04.2023 wolnych miejsc: 19
 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:

Program wycieczki

• Wyjazd z Lipowej o godz. 7.00, Żywiec Tesco 7:15
• Przejazd w okolice Zakopanego,
• Piesza wędrówka na trasie: Siwa Polana – Polana Huciska – Schronisko na Polanie Chochołowskiej – Kaplica Św. Jana Chrzciciela – Siwa Polana, (ok. 6 h, 19 km),
• Powrót do Żywca/Lipowej w późnych godzinach wieczornych, około 20:00.

Należy zabrać ze sobą strój i ekwipunek odpowiedni do wędrówki po górach; m.in. stosowne obuwie, kurtkę przeciwdeszczową.

Opis wycieczki

Podany termin 02.04.2023r. jest terminem zależnym od warunków pogodowych i może zostać zmieniony.Dokładna informacja będzie podana na tydzień przed wyjazdem

 

 

Wycieczka może zostać odwołana w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników lub złych warunków atmosferycznych

Cena: 115 zł od osoby

Cena zawiera

  • opieka pilota,
  • przejazd autokarem w obie strony,
  • ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-13.00
Nd: nieczynne

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Strona w trakcie budowy

Niektóre dane i informacje mogą wciąż być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

 
Design & programming: CGTank