Sandomierz-Kazimierz Dolny 2 dni

Wycieczka w skrócie:

2 dniowa wycieczka do Sandomierza i Kazimierza Dolnego, Brama Opatowska, lessowy Wąwóz Królowej Jadwigi, Góra Trzech Krzyży,Podziemna Trasa Turystyczna,Bazylika Katedralna,Kościół św. Jakuba,Góra Trzech Krzyży,Zamek i Baszta,

CENA 450 zł / osobę
TERMINY
  • 13-14.05.2023 wolnych miejsc: 45
  • 08-09.07.2023 wolnych miejsc: 1
 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:

Program wycieczki

1 dzień

Wyjazd w godzinach rannych. Lipowa Centrum 4.30, Żywiec Tesco 4.45, Bielsko Biała 5.05. Przyjazd do Sandomierza. Spotkanie z przewodnikiem, spacer uliczkami Starego Miasta, m.in.: Dom Długosza, Bazylika Katedralna Najświętszej Marii Panny, Rynek z Ratuszem i kamienicami, Brama Opatowska - stąd rozpościera się przepiękna panorama miasta i okolic, Podziemna Trasa Turystyczna (stare sandomierskie lochy), Kościół św. Jakuba, lessowy Wąwóz Królowej Jadwigi.

Obiad w restauracji w Sandomierzu. Czas wolny.

Przejazd do miejsca zakwaterowania, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, przejazd do Kazimierza Dolnego. Spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie zabytkowego renesansowego Rynku z Kamienicami Przybyłów, Jatki, Synagoga, kościół św. Anny, Kazimierzowska Fara, Kamienica Celejowska, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta.

Czas wolny.

Przyjazd w godzinach wieczornych.

Zapraszamy !

 

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, kondycji uczestników, imprez okolicznościowych oraz godzin otwarcia poszczególnych obiektów.

Wycieczka może zostać odwołana w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników.

Opis wycieczki

Cena: 450 zł od osoby

Cena zawiera

Przejazd autokarem, 1 nocleg w pokojach 2,3 osobowych z łazienką, śniadanie, obiadokolację w Sandomierzu, opiekę pilota, usługę przewodnika miejskiego w Sandomierzu, usługę przewodnika miejskiego w Kazimierzu Dolnym, opłaty parkingowe i drogowe, podatek

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera biletów wstępu.

Bilety wstępu:

Podziemna Trasa Turystyczna:N: 19,00zł, U: 15,00zł

Brama Opatowska:N10,00zł, U: 12,00zł

Bazylika Katedralna: N: 12,00zł, U: 8,00 (emeryci 12,00zł)

Kościół św. Jakuba: N: 4,00zł, U: 3,00zł (emeryci 4,00zł)

Góra Trzech Krzyży: 5,00zł

Zamek i Baszta: N:15,00, U: 10,00zł

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-13.00
Nd: nieczynne

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Strona w trakcie budowy

Niektóre dane i informacje mogą wciąż być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

 
Design & programming: CGTank