Skalne Miasto-Adrspach

Wycieczka w skrócie:

Krótko: Adrspach – Skalne Miasto, Kościół Pokoju w Świdnicy

CENA 169 zł / osobę
TERMINY
  • 27.05.2023 wolnych miejsc: 30
 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:

Program wycieczki

Wyjazd w godzinach rannych: Lipowa Centrum 4:15, Żywiec Tesco 4:30, Bielsko Biała Dolna Płyta PKS 4:55.

Przyjazd do Adrspachu. Zwiedzanie Adrsparskich Skał – przepiękne, unikalne Skalne Miasto. Tysiące skalnych wieży, oszałamiająca przyroda i zapierające dech widoki. Kto wstąpi do narodowego rezerwatu przyrody Skał Adrszpasko - Teplickich, znajdzie się w zupełnie innym świecie. Świecie, w którym najwyższa forma skalna Kochankowie (czes. Milenci) osiąga wysokość 81,4 metrów, gdzie imponujący Wielki Wodospad spada z hukiem 16 metrów w dół, najwęższe przejście między skałami ma tylko 50 centymetrów szerokości i gdzie ukrywa się malownicze jeziorko z krystalicznie czystą wodą. Formy skalne zbudowane są z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez naturę. 100 metrowe skalne ściany sprawiają często monumentalne wrażenie. Ciekawą atrakcją jest rejs weloosobowymi tratwami. 

Przejazd do Świdnicy: zwiedzanie Kościoła Pokoju – największej drewnianej barokowej świątyni w Europie, niezwykle oryginalnej i ciekawej w swej formie wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Przyjazd w godzinach wieczornych. 

 

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, kondycji uczestników, imprez okolicznościowych oraz godzin otwarcia poszczególnych obiektów.

Wycieczka może zostać odwołana w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników.

Opis wycieczki

Cena: 169 zł od osoby

Cena zawiera

Cena zawiera: 

Przejazd autokarem, opiekę pilota, usługę przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW, opłaty parkingowe i drogowe, podatek.

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera : biletów wstępu - łącznie ok. 320 CZK/ około 62 zł normalny, 200 CZK/ około 39 zł ulgowy, Kościół Pokoju w Świdnicy 12 zł

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-13.00
Nd: nieczynne

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Strona w trakcie budowy

Niektóre dane i informacje mogą wciąż być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

 
Design & programming: CGTank