Weekend w Wiedniu

Wycieczka w skrócie:

2 dniowy wyjazd do Wiednia: Opera Wiedeńska, Pałac Schönbrun, spacer po ogrodach, m.in. Palmiarnia, Ogród Różany,Kahlenberg.

CENA 565 zł / osobę
TERMINY
  • 01-02.04.2023 wolnych miejsc: 0
  • 03-04.06.2023 wolnych miejsc: 47
 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:

Program wycieczki

1 dzień 

  • Wyjazd w godzinach rannych. Lipowa: 5.30, Żywiec Tesco: 5.45, Bielsko Dolna Płyta PKS: 6.10, Cieszyn Castorama ul. Graniczna: 6.40
  • Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie III dzielnicy z architekturą Hundertwassera. Kompleks mieszkalny Hundertwasserhaus w Wiedniu to jedna z najważniejszych, architektonicznych atrakcji Austrii. Posiada charakterystyczne elementy, specyficzne dla twórczości artysty Friedensreicha Hundertwassera. Fasada Hundertwasserhaus w Wiedniu ozdobiona jest wieloma różnymi kolorowymi elementami, które w niemal magiczny sposób przyciągają wzrok.
  • Przejazd do Starego Miasta z Katedrą Św. Szczepana wznoszącej się w sercu najstarszej części miasta. Jest dumą i jednym z najważniejszych symboli Wiednia. Jest najstarszą świątynią Wiednia. Spacer z przewodnikiem po mieście, m.in. ulica Graben z Kolumną Św. Trójcy, Kohlmarkt – reprezentacyjna ulica Wiednia, Hofburg – wiedeńska rezydencja władców Austrii od XIII w. Jeden z największych kompleksów pałacowych na świecie.
  • Opera Wiedeńska jeden z głównych teatrów muzycznych na świecie. Kärntner Strasse - słynny wiedeńska ulica.
  • Plac Marii Teresy – to duży plac miejski łączący Ringstrasse i Dzielnicę Muzeów. Znajdują się tu słynne wiedeńskie atrakcje takie jak Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Sztuk Pięknych, Pomnik Cesarzowej Marii Teresy. Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Pomnik Sissi w Ogrodach Różanych.

Czas wolny . Przejazd do hotelu na terenie Czech, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień

  • Śniadanie, przejazd do Wiednia, Pałac Schönbrun (wewnątrz), spacer po ogrodach, m.in. Palmiarnia, Ogród Różany, Fontanna Neptuna, Glorietta.
  • Przejazd na Kahlenberg, wzgórze na wysokości 484m skąd Król Polski Jan II Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń z Turkami.
  • Wyjazd w godzinach popołudniowych, przyjazd w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, kondycji uczestników, imprez okolicznościowych oraz godzin otwarcia poszczególnych obiektów.

Wycieczka może zostać odwołana w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników.

Opis wycieczki

Cena: 565 zł od osoby

Cena zawiera

Przejazd autokarem, 1 nocleg w pokojach 2,3 osobowych z łazienką w Czechach, w tym podatek turystyczny, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, opiekę pilota, przewodnika po Wiedniu przez 1 dzień, ubezpieczenie KL, NNW, opłaty parkingowe i drogowe, podatek, obowiązkowa składka na TFG i TFP(20,00zł) .

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera biletów wstępu.

Bilety wstępu oraz dodatkowe atrakcje do wyboru: 

Katedra Św. Szczepana: 6 EUR

Pałac Schönbrun: N: 22,00 EUR, U: 15,00 EUR

Palmiarnia Schönbrun: N:7,00 EUR, U: 5,00 EUR

Muzeum Historii Naturalnej: N: 16 EUR, U: 12,00 EUR, młodzież do 19 roku życia wstęp wolny 

Obowiązkowe zestawy słuchawkowe: 30,00zł/os

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-13.00
Nd: nieczynne

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Strona w trakcie budowy

Niektóre dane i informacje mogą wciąż być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

 
Design & programming: CGTank