2 dni: Pieniny

Cena: 375 zł od osoby


Szczegóły ceny

Cena wynosi od 375 zł za osobę przy minimalnej liczbie 41 płacących osób (4 opiekunów gratis)

Masz mniejszą grupę, zadzwoń przygotujemy ofertę

Cena zawiera:

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, nocleg z wyżywieniem, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wycieczka potwierdzona


Co to oznacza?

Oznacza, że wszystkie warunki do jej realizacji zostały spełnione. Zebraliśmy minimalną liczbę uczestników, która jest potrzebna do tego, aby wycieczka mogła się odbyć. W takim przypadku, mamy pewność, że wycieczka faktycznie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, bez ryzyka odwołania czy przesunięcia terminu z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób. Dla klientów to sygnał, że mogą bez obaw planować swój wyjazd i cieszyć się nadchodzącą przygodą!

Wycieczka w trakcie zbierania grupy


Co to oznacza?

Oznacza, że nadal pracujemy nad zebraniem minimalnej liczby uczestników, która jest potrzebna do jej realizacji. Nie ma się jednak czym martwić - proces ten trwa i jesteśmy w pełni zaangażowani w doprowadzenie do tego, aby wycieczka mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. To normalna faza w organizacji wycieczek i zdarza się praktycznie zawsze, gdy otwieramy nową wycieczkę. Zachęcamy do zapisów - każda kolejna osoba przybliża nas do celu, jakim jest potwierdzenie wyjazdu!

Wycieczka w skrócie:

Dwudniowa wycieczka w Pieninach zapewnia niezapomniane wrażenia krajobrazowe i kulturowe. Pierwszy dzień oferuje spływ Przełomem Dunajca, jedną z najpiękniejszych atrakcji regionu, i spacer przez malowniczy Wąwóz Homole. Drugi dzień skupia się na zdobyciu szczytu Trzech Koron z oszałamiającymi widokami, a następnie odwiedzenie Kościoła Św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim, wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO.

CENA: 375 zł / osobę kliknij by poznać szczegóły
 
 

Czym jedziemy?

W zależności od liczby uczestników wycieczki, zapewniamy transport komfortowymi, zadbanymi i nowoczesnymi pojazdami: Setrą 515 HD (49 osobową) IVECO Touristic (33 osoby), albo innymi pojazdami w zależności od ilości uczniów. Wszystkie nasze pojazdy są doskonale przystosowane do obsługi szkolnych wyjazdów, tras międzynarodowych i krajowych, zapewniając wygodę i najwyższą jakość podróży Waszym podopiecznych.

Niezależnie od tego, którą opcję transportu będziemy używać, możecie być pewni, że podróż będzie wygodna i przyjemna. W naszych pojazdach znajdziecie szerokie, wygodne fotele, klimatyzację, oświetlenie LED. Samochody są każdorazowo indywidualnie przygotowywane, przechodzą pełny przegląd, są również profesjonalnie czyszczone przed każdą podróżą by zapewnić Wam bezpieczeństwo, komfort oraz czystość na najwyższym poziomie.

Z nami każda wycieczka to nie tylko niezapomniane atrakcje i piękne miejsca, ale także profesjonalnie przygotowana, komfortowa i przyjemna podróż.

Szczegóły

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:
połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

Opis wycieczki ROZWIŃ

Pierwszy dzień w Pieninach to ekscytujący spływ Przełomem Dunajca, który jest uważany za jedną z największych atrakcji turystycznych regionu, a nawet na skalę europejską. Trasa spływu ma długość 15 km i obejmuje 36-metrowy spadek rzeki, co dostarcza niezapomnianych emocji. Podróż na tratwach flisackich, złożonych z pięciu drewnianych czółen, prowadzona przez doświadczonych flisaków, umożliwia podziwianie malowniczych krajobrazów i dzikiej przyrody. Wąwóz Homole, położony w Małych Pieninach, oferuje spacer pośród wysokich, wapiennych skał, porośniętych roślinnością wapieniolubną i jałowcami, gdzie jego dnem płynie potok Kamionka. To idealne miejsce na odpoczynek i cieszenie się naturą.

Drugi dzień wycieczki to wspinaczka na Trzy Korony, jedno z najbardziej spektakularnych miejsc w Pieninach. Z platformy widokowej na Okrąglicy, rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na przełom Dunajca, Pieniński Park Narodowy oraz sąsiednie pasma górskie, w tym Tatry. Jest to idealne miejsce na obserwację przyrody i robienie zdjęć. Po wędrówce, uczestnicy mogą odpocząć w schronisku u podnóża Trzech Koron. Dzień kończy się zwiedzaniem Kościoła Św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim, jednego z najlepiej zachowanych gotyckich drewnianych kościołów w Polsce, znanego zarówno w kraju, jak i za granicą. Kościół ten, otrzymał nominację w konkursie siedmiu cudów Polski i został wpisany na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO.

Ta dwudniowa wycieczka w Pieninach jest doskonałą okazją do poznania naturalnych i historycznych skarbów regionu, oferując zarówno aktywny wypoczynek, jak i kulturalne doświadczenia, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Cena: 375 zł od osoby ROZWIŃ

Cena zawiera

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, nocleg z wyżywieniem, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera

Biletów wstępu

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Niektóre dane i informacje mogą być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

Informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 
Design & programming: CGTank