2 dni: Toruń

Cena: 467 zł od osoby


Szczegóły ceny

Cena wynosi od 467 zł za osobę przy minimalnej liczbie 41 płacących osób (4 opiekunów gratis)

Masz mniejszą grupę, zadzwoń przygotujemy ofertę

Cena zawiera:

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, nocleg z wyżywieniem, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wycieczka potwierdzona


Co to oznacza?

Oznacza, że wszystkie warunki do jej realizacji zostały spełnione. Zebraliśmy minimalną liczbę uczestników, która jest potrzebna do tego, aby wycieczka mogła się odbyć. W takim przypadku, mamy pewność, że wycieczka faktycznie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, bez ryzyka odwołania czy przesunięcia terminu z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób. Dla klientów to sygnał, że mogą bez obaw planować swój wyjazd i cieszyć się nadchodzącą przygodą!

Wycieczka w trakcie zbierania grupy


Co to oznacza?

Oznacza, że nadal pracujemy nad zebraniem minimalnej liczby uczestników, która jest potrzebna do jej realizacji. Nie ma się jednak czym martwić - proces ten trwa i jesteśmy w pełni zaangażowani w doprowadzenie do tego, aby wycieczka mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. To normalna faza w organizacji wycieczek i zdarza się praktycznie zawsze, gdy otwieramy nową wycieczkę. Zachęcamy do zapisów - każda kolejna osoba przybliża nas do celu, jakim jest potwierdzenie wyjazdu!

Wycieczka w skrócie:

Dwudniowa wycieczka do Torunia, jednego z najważniejszych ośrodków kulturowo-turystycznych w Polsce, obejmuje zwiedzanie średniowiecznego Starego Miasta, Ratusza, Domu Mikołaja Kopernika, oraz Krzywej Wieży. Drugi dzień to wizyta w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Żywym Muzeum Piernika, gdzie uczestnicy biorą udział w warsztatach wypieku piernika, a także zwiedzanie Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika.

CENA: 467 zł / osobę kliknij by poznać szczegóły
 
 

Czym jedziemy?

W zależności od liczby uczestników wycieczki, zapewniamy transport komfortowymi, zadbanymi i nowoczesnymi pojazdami: Setrą 515 HD (49 osobową) IVECO Touristic (33 osoby), albo innymi pojazdami w zależności od ilości uczniów. Wszystkie nasze pojazdy są doskonale przystosowane do obsługi szkolnych wyjazdów, tras międzynarodowych i krajowych, zapewniając wygodę i najwyższą jakość podróży Waszym podopiecznych.

Niezależnie od tego, którą opcję transportu będziemy używać, możecie być pewni, że podróż będzie wygodna i przyjemna. W naszych pojazdach znajdziecie szerokie, wygodne fotele, klimatyzację, oświetlenie LED. Samochody są każdorazowo indywidualnie przygotowywane, przechodzą pełny przegląd, są również profesjonalnie czyszczone przed każdą podróżą by zapewnić Wam bezpieczeństwo, komfort oraz czystość na najwyższym poziomie.

Z nami każda wycieczka to nie tylko niezapomniane atrakcje i piękne miejsca, ale także profesjonalnie przygotowana, komfortowa i przyjemna podróż.

Szczegóły

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:
połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

Opis wycieczki ROZWIŃ

Pierwszy dzień w Toruniu to odkrywanie bogatej historii i kultury miasta, które jest jedną z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego i szczyci się wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO średniowiecznym zespołem miejskim. Zwiedzanie rozpoczyna się od Starego Miasta, serca Torunia, gdzie uczestnicy mogą podziwiać Rynek Staromiejski, majestatyczny Ratusz z możliwością wejścia na wieżę, oferujący panoramiczne widoki na miasto. Kolejne atrakcje to Dwór Artusa, Kościół Ducha św., słynny Pomnik Mikołaja Kopernika, a także Pręgierz „Osiołek” i Dom Mikołaja Kopernika z nowoczesną ekspozycją i kinem 4D. Następnie uczestnicy zwiedzą Krzywą Wieżę, Mury obronne Starego Miasta oraz Zespół obronny Bramy Starotoruńskiej - Łuk Cezara i Piernikową Aleję Gwiazd.

Drugi dzień wycieczki to wizyta w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, jedynym centrum nauki w województwie kujawsko-pomorskim, które oferuje interaktywne wystawy edukacyjne. Następnie uczestnicy udają się do Żywego Muzeum Piernika, gdzie pod okiem „mistrza Piernikarskiego oraz uczonej Wiedźmy Korzennej” uczą się tradycji wypieku słynnego toruńskiego piernika. To wyjątkowa okazja do praktycznego doświadczenia lokalnych tradycji kulinarnych. Na zakończenie wycieczki, uczestnicy odwiedzą Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, gdzie zobaczą wyjątkową kolekcję pamiątek wielkich podróżników Elżbiety Dzikowskiej i Tony’ego Halika.

Ta dwudniowa wycieczka do Torunia to fascynująca podróż przez czas, łącząca historyczne piękno miasta z nowoczesnymi atrakcjami edukacyjnymi, stanowiąc idealną propozycję dla osób zainteresowanych zarówno historią, jak i nauką.

Cena: 467 zł od osoby ROZWIŃ

Cena zawiera

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, nocleg z wyżywieniem, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera

Biletów wstępu

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Niektóre dane i informacje mogą być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

Informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 
Design & programming: CGTank