Pieniny

Cena: 133 zł od osoby


Szczegóły ceny

Cena wynosi od 133 zł za osobę przy minimalnej liczbie 41 płacących osób (4 opiekunów gratis)

Masz mniejszą grupę, zadzwoń przygotujemy ofertę

Cena zawiera:

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wycieczka potwierdzona


Co to oznacza?

Oznacza, że wszystkie warunki do jej realizacji zostały spełnione. Zebraliśmy minimalną liczbę uczestników, która jest potrzebna do tego, aby wycieczka mogła się odbyć. W takim przypadku, mamy pewność, że wycieczka faktycznie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, bez ryzyka odwołania czy przesunięcia terminu z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób. Dla klientów to sygnał, że mogą bez obaw planować swój wyjazd i cieszyć się nadchodzącą przygodą!

Wycieczka w trakcie zbierania grupy


Co to oznacza?

Oznacza, że nadal pracujemy nad zebraniem minimalnej liczby uczestników, która jest potrzebna do jej realizacji. Nie ma się jednak czym martwić - proces ten trwa i jesteśmy w pełni zaangażowani w doprowadzenie do tego, aby wycieczka mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. To normalna faza w organizacji wycieczek i zdarza się praktycznie zawsze, gdy otwieramy nową wycieczkę. Zachęcamy do zapisów - każda kolejna osoba przybliża nas do celu, jakim jest potwierdzenie wyjazdu!

Wycieczka w skrócie:

Odkryjcie niezwykłe piękno Pienin poprzez Spływ Przełomem Dunajca, jedną z najbardziej malowniczych i porywających atrakcji regionu, uznawaną za perłę europejskiego turystyku. Ta 15-kilometrowa podróż na tratwach flisackich, prowadzonych przez doświadczonych flisaków, obfituje w zapierające dech w piersiach widoki. Spacer Wąwozem Homole oferuje nie mniej spektakularne krajobrazy, z wysokimi wapiennymi skałami i bujną roślinnością, kończąc na malowniczej Polanie Bukowinki. Wycieczka uwieńczona jest wizytą w Kościele Św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim, gotyckim drewnianym kościele z prestiżowym miejscem na Światowej Liście Dziedzictwa UNESCO.

CENA: 133 zł / osobę kliknij by poznać szczegóły
 
 

Czym jedziemy?

W zależności od liczby uczestników wycieczki, zapewniamy transport komfortowymi, zadbanymi i nowoczesnymi pojazdami: Setrą 515 HD (49 osobową) IVECO Touristic (33 osoby), albo innymi pojazdami w zależności od ilości uczniów. Wszystkie nasze pojazdy są doskonale przystosowane do obsługi szkolnych wyjazdów, tras międzynarodowych i krajowych, zapewniając wygodę i najwyższą jakość podróży Waszym podopiecznych.

Niezależnie od tego, którą opcję transportu będziemy używać, możecie być pewni, że podróż będzie wygodna i przyjemna. W naszych pojazdach znajdziecie szerokie, wygodne fotele, klimatyzację, oświetlenie LED. Samochody są każdorazowo indywidualnie przygotowywane, przechodzą pełny przegląd, są również profesjonalnie czyszczone przed każdą podróżą by zapewnić Wam bezpieczeństwo, komfort oraz czystość na najwyższym poziomie.

Z nami każda wycieczka to nie tylko niezapomniane atrakcje i piękne miejsca, ale także profesjonalnie przygotowana, komfortowa i przyjemna podróż.

Szczegóły

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:
połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

Opis wycieczki ROZWIŃ

Spływ Przełomem Dunajca to jedna z największych atrakcji regionu, która z powodzeniem może być określana jako atrakcja na skalę europejską. Przełom Dunajca jest bowiem jednym z najpiękniejszych takich miejsc w Europie. Trasa spływu ma 15 km długości oraz 36 m spadku rzeki. Tratwa flisacka, na której podróżujemy, składa się z pięciu drewnianych czółen o wymiarach 5,75 m na 45 cm. Czółna te są solidnie ze sobą połączone i wyściełane gałązkami świerku lub jedliny. Kierują nimi dwaj doświadczeni flisacy.

Spacer Wąwozem Homole to jedna z najbardziej atrakcyjnych krajobrazowo części Pienin. Znajduje się on w Małych Pieninach, nieopodal miejscowości Jaworki. Ściany wąwozu tworzą wysokie na kilkadziesiąt metrów skały wapienne (jurajskie i kredowe), przybierające różnorodne kształty. Są one porośnięte głównie roślinnością wapieniolubną na ścianach oraz jałowcami na wierzchołkach. Jego dnem płynie potok Kamionka. Zasłużony odpoczynek na Polanie Bukowinki pozwoli zregenerować siły do dalszego zwiedzania Pienin.

W drodze powrotnej uczestnicy odwiedzą Kościół Św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim. Jest to jeden z najlepiej zachowanych gotyckich drewnianych kościołów w Polsce, znany zarówno w kraju, jak i za granicą. Otrzymał on nominację w konkursie “Siedem Cudów Polski” i został wpisany na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO.

Cena: 133 zł od osoby ROZWIŃ

Cena zawiera

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera

Biletów wstępu

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Niektóre dane i informacje mogą być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

Informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 
Design & programming: CGTank