Wioska Indiańska - Jaworzno

Cena: 124 zł od osoby


Szczegóły ceny

Cena wynosi od 124 zł za osobę przy minimalnej liczbie 41 płacących osób (4 opiekunów gratis)

Masz mniejszą grupę, zadzwoń przygotujemy ofertę

Cena zawiera:

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu

Wycieczka potwierdzona


Co to oznacza?

Oznacza, że wszystkie warunki do jej realizacji zostały spełnione. Zebraliśmy minimalną liczbę uczestników, która jest potrzebna do tego, aby wycieczka mogła się odbyć. W takim przypadku, mamy pewność, że wycieczka faktycznie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, bez ryzyka odwołania czy przesunięcia terminu z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób. Dla klientów to sygnał, że mogą bez obaw planować swój wyjazd i cieszyć się nadchodzącą przygodą!

Wycieczka w trakcie zbierania grupy


Co to oznacza?

Oznacza, że nadal pracujemy nad zebraniem minimalnej liczby uczestników, która jest potrzebna do jej realizacji. Nie ma się jednak czym martwić - proces ten trwa i jesteśmy w pełni zaangażowani w doprowadzenie do tego, aby wycieczka mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. To normalna faza w organizacji wycieczek i zdarza się praktycznie zawsze, gdy otwieramy nową wycieczkę. Zachęcamy do zapisów - każda kolejna osoba przybliża nas do celu, jakim jest potwierdzenie wyjazdu!

Wycieczka w skrócie:

Wioska Indiańska w Jaworznie to wyjątkowe miejsce, gdzie można doświadczyć kultury rdzennych Amerykanów. Odwiedzający mają szansę uczestniczyć w pokazach tańca, takich jak taniec bizona czy wojownika, a także nauczyć się pieśni i tańców indiańskich. Możliwość zwiedzania i budowania tipi, wgląd w tradycyjne indiańskie stroje, a także uczestnictwo w różnorodnych grach i warsztatach, jak strzelanie z łuku czy rękodzieło, sprawiają, że wizyta w Jaworznie to nie tylko rozrywka, ale i głęboka lekcja historii i kultury. Degustacje kuchni indiańskiej i wieczorne ognisko przywodzą na myśl życie plemion sprzed wieków, tworząc niezapomniane wrażenia.

CENA: 124 zł / osobę kliknij by poznać szczegóły
 
 

Czym jedziemy?

W zależności od liczby uczestników wycieczki, zapewniamy transport komfortowymi, zadbanymi i nowoczesnymi pojazdami: Setrą 515 HD (49 osobową) IVECO Touristic (33 osoby), albo innymi pojazdami w zależności od ilości uczniów. Wszystkie nasze pojazdy są doskonale przystosowane do obsługi szkolnych wyjazdów, tras międzynarodowych i krajowych, zapewniając wygodę i najwyższą jakość podróży Waszym podopiecznych.

Niezależnie od tego, którą opcję transportu będziemy używać, możecie być pewni, że podróż będzie wygodna i przyjemna. W naszych pojazdach znajdziecie szerokie, wygodne fotele, klimatyzację, oświetlenie LED. Samochody są każdorazowo indywidualnie przygotowywane, przechodzą pełny przegląd, są również profesjonalnie czyszczone przed każdą podróżą by zapewnić Wam bezpieczeństwo, komfort oraz czystość na najwyższym poziomie.

Z nami każda wycieczka to nie tylko niezapomniane atrakcje i piękne miejsca, ale także profesjonalnie przygotowana, komfortowa i przyjemna podróż.

Szczegóły

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:
połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

Opis wycieczki ROZWIŃ

Wioska Indiańska w Jaworznie to fascynująca podróż w czasie, oferująca bogaty repertuar atrakcji, które przenoszą odwiedzających w świat rdzennych mieszkańców Ameryki. To miejsce, gdzie historia ożywa poprzez interaktywne doświadczenia, łączące zabawę z edukacją.

Zwiedzający mogą wziąć udział w występach scenicznych, które przybliżają tradycyjne indiańskie gry, zabawy, a także naukę tańców i pieśni. Każdy element programu jest starannie przygotowany, aby jak najwierniej oddać ducha kultury indiańskiej. Uczestnicy mają unikalną szansę doświadczyć gry na dawnych instrumentach i zgłębić indiańskie mity.

Jedną z głównych atrakcji jest możliwość samodzielnego budowania tipi, które są urządzone na wzór domostw Indian sprzed 150 lat. To nie tylko okazja do nauki o tradycyjnych metodach budowy, ale również do wglądu w codzienne życie indiańskich rodzin. Pokazy tańca, takie jak taniec bizona, ilustrujący polowanie, taniec dominacji, pokazujący zasady życia narzucone przez przyrodę, oraz taniec wojownika, są prawdziwymi perłami programu.

Oprócz tego, Wioska Indiańska oferuje pokaz strojów indiańskich, ukazujących charakterystyczne elementy odzienia różnych plemion. Uczestnicy mogą również spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, zabawach z paciorkami, a nawet w inscenizacji porwania, co jest szczególnie pociągające dla starszych uczestników.

Warsztaty rękodzieła to kolejna okazja do aktywnego uczestnictwa w kulturze indiańskiej. Degustacje oryginalnych potraw kuchni indiańskiej pozwolą na kulinarną podróż do świata dawnych plemion. A na zakończenie dnia, wszyscy uczestnicy mogą zebrać się wokół wspólnego ogniska, co jest idealnym momentem na refleksję i podzielenie się wrażeniami z dnia.

Całość zwiedzania uzupełnia obecność przewodnika mówiącego w języku Siuksów, co dodaje autentyczności całemu doświadczeniu. Wioska Indiańska w Jaworznie to nie tylko atrakcja turystyczna, ale przede wszystkim miejsce, gdzie kultura indiańska jest celebrowana i zachowana dla przyszłych pokoleń.

Cena: 124 zł od osoby ROZWIŃ

Cena zawiera

Przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodników, ubezpieczenie, opłaty drogowe, podatek

Cena nie zawiera

Biletów wstępu

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Niektóre dane i informacje mogą być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

Informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 
Design & programming: CGTank