Sky Bridge 721-Najdłuższy wiszący most w Europie

Wycieczka w skrócie:

Spacer nad przepaścią czyli SKY BRIDGE

CENA 210 zł / osobę
TERMINY
  • 21.05.2023 wolnych miejsc: 40
 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:

Program wycieczki

Wyjazd w godzinach rannych: Lipowa Centrum 4:15, Żywiec Tesco 4:30, Bielsko Biała Dolna Płyta PKS 4:55.

Przyjazd do miejscowości Dolna Morawa, wyjazd kolejką krzesełkową. Przejście najdłuższym w Europie 721 –metrowym, wiszącym mostem 96 metrów nad głęboką górską doliną. Most łączy szczyty Slamnik i Chlum. Spacer z pewnością dostarczy sporą dawkę adrenaliny oraz moc wrażeń wszystkim miłośnikom gór. Następnie spacer po „Ścieżce w Obłokach” – wieży widokowej. (Dla odważnych przejście rękawem zbudowanym z gęstej sieci z jednego piętra na drugie, wejście na rozwieszoną 50 metrów nad ziemią siecią lub zjazd stumetrową zjeżdżalnią). Zjazd kolejką krzesełkową.

Przyjazd w godzinach wieczornych. 

 

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych, kondycji uczestników, imprez okolicznościowych oraz godzin otwarcia poszczególnych obiektów.

Wycieczka może zostać odwołana w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników.

 

Opis wycieczki

Cena: 210 zł od osoby

Cena zawiera

Przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie, opłaty parkingowe i drogowe.

 

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera biletów wstępu (wyjazd/zjazd kolejką 450czk, wejście na wiszący most 440czk, Ścieżka w Obłokach 305czk)

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob: 9.00-13.00
Nd: nieczynne

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Strona w trakcie budowy

Niektóre dane i informacje mogą wciąż być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

 
Design & programming: CGTank