Warszawa 2 dni

Cena: 549 zł od osoby


Szczegóły ceny

Rezerwacja miejsc w autobusie dostępna jest za opłatą (20 PLN/jedna rezerwacja) i jest możliwa tylko podczas  rezerwacji wycieczki. W przypadku braku rezerwacji miejsc będą one przydzielane według kolejności zapisu. Nie ma możliwości zmiany miejsc w autobusie, podczas wycieczki.

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem
 • 1 nocleg w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
 • 1 śniadanie, 1 obiadokolacja w hotelu
 • Opiekę pilota, przewodnika miejskiego w Warszawie
 • Opłaty parkingowe i drogowe
 • Podatek

Cena nie zawiera:

 • Bilety wstępu:
  • Pałac w Wilanowie – Pałac i Park: N: 45,00zł, U: 33,00zł
  • Pałac Kultury i Nauki – Taras Widokowy (grupowy): 20,00zł
  • Muzeum Żydów Polskich Polin (grupowy): 30,00zł
  • Stadion Narodowy taras widokowy (grupowy): 15,00zł
  • Obowiązkowe zestawy słuchawkowe: 30,00zł
 • Obowiązkowa składka na TFG i TFP(20,00zł)

Wycieczka potwierdzona


Co to oznacza?

Oznacza, że wszystkie warunki do jej realizacji zostały spełnione. Zebraliśmy minimalną liczbę uczestników, która jest potrzebna do tego, aby wycieczka mogła się odbyć. W takim przypadku, mamy pewność, że wycieczka faktycznie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, bez ryzyka odwołania czy przesunięcia terminu z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób. Dla klientów to sygnał, że mogą bez obaw planować swój wyjazd i cieszyć się nadchodzącą przygodą!

Wycieczka w trakcie zbierania grupy


Co to oznacza?

Oznacza, że nadal pracujemy nad zebraniem minimalnej liczby uczestników, która jest potrzebna do jej realizacji. Nie ma się jednak czym martwić - proces ten trwa i jesteśmy w pełni zaangażowani w doprowadzenie do tego, aby wycieczka mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. To normalna faza w organizacji wycieczek i zdarza się praktycznie zawsze, gdy otwieramy nową wycieczkę. Zachęcamy do zapisów - każda kolejna osoba przybliża nas do celu, jakim jest potwierdzenie wyjazdu!

Wycieczka w skrócie:

Odkryj z nami serce Polski na dwudniowej wycieczce do Warszawy! Zanurz się w malownicze uliczki Starego Miasta, stając twarzą w twarz z legendami polskiej historii na Krakowskim Przedmieściu i w Łazienkach Królewskich. Daj się porwać piłkarskim emocjom zwiedzając punkt widokowy Stadionu Narodowego. Nie czekaj i wybierz się z nami do Warszawy!

CENA: 549 zł / osobę kliknij by poznać szczegóły
TERMINY
 • 13-14.07.2024 wolnych miejsc: 20
  Cena za osobę od:
  549 zł
  potwierdzona
 

Atrakcje

 

Stare Miasto i Zamek Królewski

Stare Miasto w Warszawie jest jak żywa lekcja historii, której ścieżki wiedzą prosto do Zamek Królewskiego – niegdyś siedziby polskich monarchów. Zamek, odbudowany z olbrzymim pietyzmem po zniszczeniach II wojny światowej, dziś pełni funkcję muzeum, prezentując nie tylko królewskie apartamenty, ale i bogate kolekcje sztuki. Zwiedzanie tego miejsca to nie tylko okazja do podziwiania dawnych wnętrz i dzieł sztuki, ale też zanurzenie się w historię, gdzie każda sala opowiada odbiorcy inne fascynujące historie z przeszłości.

Krakowskie Przedmieście

To jedna z najbardziej reprezentatywnych i malowniczych ulic Warszawy, będąca częścią tzw. Traktu Królewskiego. Spacer Krakowskim Przedmieściem to podróż przez epoki: mijamy historyczne pałace, kościoły oraz pomniki, w tym dedykowany Mikołajowi Kopernikowi. Ta ulica jest też domem dla jednego z najbardziej prestiżowych hoteli – Bristol, a także Pałacu Prezydenckiego. Krakowskie Przedmieście to nie tylko muzeum architektury na wolnym powietrzu, ale także pulsujące życiem centrum kulturowe i socjalne Warszawy.

 
 

Łazienki Królewskie

Jest to największy park w Warszawie, którego historia i architektura nierozerwalnie łączą się z historią polskich monarchów. Park zachwyca rozmaitością form architektonicznych – od Pałacu na Wodzie, poprzez Amfiteatr, aż po Pomnik Fryderyka Chopina. W Łazienkach każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznych koncertów muzyki Chopina, przez letnie spacery wśród zielonych alejek, aż po zimowe poszukiwania uroku w zasypanych śniegiem ogrodach. Jest to miejsce, gdzie natura, sztuka i historia spotykają się tworząc niezwykłą oazę spokoju w sercu wielkiego miasta.

Pałac w Wilanowie

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu w Wilanowie, pałacu wybudowanego w XVII w. dla Króla Jana III Sobieskiego i jego żony Marii Kazimiery, nazywanego „polskim Wersalem”. Sam Pałac oraz przylegające do niego ogrody to barokowa perełka Warszawy, która zachowała w czasie burzliwej historii Polski niezmienioną formę. W Pałacu każdy poczuje się jak nieustraszony pogromca Turków Jan III Sobieski. Otaczający park to przepiękne stylowe rzeźby, fontanny, rabaty kwiatowe, urokliwe alejki oraz jezioro.

 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ:
połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

Program wycieczki ROZWIŃ

1 dzień: 

 • Wyjazd w godzinach rannych. Lipowa Centrum: 5.30, Żywiec Tesco: 5.45, Bielsko-Biała Dolna Płyta PKS: 6.10
 • Przyjazd do Warszawy.
 • Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie:
  • Pałac w Wilanowie (wewnątrz) z ogrodami,  przejazd na Stare Miasto – spacer m.in. Zamek Królewski, ul. Świętojańska, Archikatedra św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, mury miejskie, pomniki: Małego Powstańca i Szewca Jana Kilińskiego, Krakowskie Przedmieście i okolice: pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Grób Nieznanego Żołnierza (zmiana warty), Ogród Saski, Teatr Wielki Opery i Baletu. Przejazd Traktem Królewskim, m.in.: Uniwersytet Warszawski, kościół św. Krzyża, pomnik Mikołaja Kopernika, Nowy Świat, Aleje Ujazdowskie, ambasady, Sejm i Senat, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, ministerstwa.
 • Czas wolny,
 • Pałac Kultury i Nauki, wjazd na XXX piętro.
 • Przejazd do hotelu obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień:

 • Śniadanie.
 • Przejazd do warszawskiej Pragi, Łazienki Królewskie: spacer m.in.: Pałac na Wodzie, Wielka Oficyna, Pałac Myślewicki, Teatr na Wyspie, Stara Pomarańczarnia, Pomnik Fryderyka Chopina, Belweder, przejazd do Muzeum Żydów Polin, zwiedzanie z przewodnikiem.
 • Przejazd na punkt widokowy Stadionu Narodowego.
 • Wyjazd w godzinach popołudniowych z Warszawy, przyjazd w godzinach wieczornych.

Program wycieczki jest ramowy, może ulec zmianie w zależności od: kondycji uczestników, otwarcia danych obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych, nie zależnych od biura czynników.

Opis wycieczki ROZWIŃ

Zapraszamy na dwudniową wycieczkę do serca Polski – Warszawy, gdzie odkryjesz bogatą historię i kulturę tego wyjątkowego miasta. Rozpoczniesz od zwiedzania Starego Miasta, które jest jak żywa lekcja historii, prowadząca prosto do Zameku Królewskiego. Ten niegdyś królewski pałac, odbudowany po wojnie, obecnie pełni funkcję muzeum. Możesz podziwiać tu królewskie apartamenty i bogate kolekcje sztuki. Następnie udamy się na spacer Krakowskim Przedmieściem, jedną z najbardziej reprezentatywnych ulic miasta, pełną historycznych pałaców, kościołów i pomników. Drugi dzień to wizyta w Łazienkach Królewskich, największym parku w Warszawie, gdzie natura, sztuka i historia łączą się w harmonijną całość. Następnie odwiedzimy Pałac w Wilanowie, nazywany „polskim Wersalem”, z przylegającymi ogrodami pełnymi barokowej splendoru. Na zakończenie zwiedzimy Muzeum Żydów Polskich Polin, nowoczesną instytucję przedstawiającą 1000-letnią historię Żydów w Polsce.

Cena: 549 zł od osoby ROZWIŃ

Cena zawiera

 • Przejazd autokarem
 • 1 nocleg w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
 • 1 śniadanie, 1 obiadokolacja w hotelu
 • Opiekę pilota, przewodnika miejskiego w Warszawie
 • Opłaty parkingowe i drogowe
 • Podatek

Cena nie zawiera

 • Bilety wstępu:
  • Pałac w Wilanowie – Pałac i Park: N: 45,00zł, U: 33,00zł
  • Pałac Kultury i Nauki – Taras Widokowy (grupowy): 20,00zł
  • Muzeum Żydów Polskich Polin (grupowy): 30,00zł
  • Stadion Narodowy taras widokowy (grupowy): 15,00zł
  • Obowiązkowe zestawy słuchawkowe: 30,00zł
 • Obowiązkowa składka na TFG i TFP(20,00zł)

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie

Pn-Pt: 8.00-15.00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora

E-mail

Wyślij wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Social media

Napisz do nas na Facebooku. Zasubskrybuj nasz kanał i bądź na biężąco!

 

Kim jesteśmy:

TBWycieczki to nowe biuro podróży, marka, będąca efektem współpracy dwóch renomowanych firm - Travel-Bus oraz Euro-Bus. Obie firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek oraz transportu osobowego, z dumą wspierając tysiące zadowolonych klientów. Euro-Bus, jako jeden z partnerów tworzących markę TBWycieczki, posiada bogate doświadczenie w organizacji wycieczek i odpowiada za ich organizację. Travel-Bus dysponuje nie tylko kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, tysiące obsłużonych przejazdów, ale przede wszystkim flotą własnych, nowoczesnych modeli autokarów i busów, doskonale przystosowanych do obsługi tras międzynarodowych, krajowych, a także transportu małych i kilkusetosobowych grup. Dysponujemy niemal 20 letnim doświadczeniem w obsłudze wycieczek lokalnych oraz międzynarodowych. Przewieźliśmy dziesiątki tysięcy osób i robimy to codziennie. Siedziby obu firm zlokalizowane są w Lipowej, tuż obok Żywca. Wybierając TBWycieczki, otrzymujesz zaufanie i solidność, jakie oferują te dwie ugruntowane marki, gwarantując niezapomniane podróże i najwyższą jakość usług.

Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem, a TBWycieczki w pełni korzysta z niezrównanego doświadczenia i reputacji swoich firm macierzystych, Travel-Bus i Euro-Bus. Jako marka powstała z kooperacji sprawdzonych podmiotów, gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Przez lata zdobyte zaufanie i lojalność naszych klientów są dla nas dowodem, że jakość usług i profesjonalizm zawsze powinny być fundamentem naszego działania.

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Lipowej

Euro-Bus oraz Travel-Bus
ul.Promienna 11
34-324 Lipowa

Więcej w dziale kontaktu.

Niektóre dane i informacje mogą być niekompletne. W razie pytań prosimy dzwonić.

Informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 
Design & programming: CGTank